Nowe warsztaty – połączenie aspektów prawnych i negocjacji.

Stworzyliśmy dla Was nowe dwudniowe warsztaty, które łączą w sobie aspekty prawne i negocjacje. Dotychczas nasze szkolenia miały charakter jednolity – szkolenia z negocjacji i perswazji lub projekty z aspektów prawnych. Doświadczenie pokazało, że dużym zainteresowaniem cieszy się połączenie obu tych dyscyplin.

FLOW GROUP-PS 4„Te warsztaty to połączenie porządnej dawki wiedzy merytorycznej oraz doskonalenie procesu komunikacji, tak ważnej w trakcie negocjacji.

Będę zwracał Wam uwagę także na emocje, ich kontrolę i walkę z negatywnymi uprzedzeniami, dotyczącymi naszej branży. Każdy z Was nauczy się i przećwiczy wykorzystanie wiedzy merytorycznej w połączeniu z panowaniem nad emocjami swoimi i rozmówcy. Przejdziemy przez cały proces windykacji – także przez korespondencję. Przeanalizujemy elementy pism, które sprawiają, że komunikacja jest efektywna. Te dwa dni zapowiadają się bardzo intensywnie, jednak zapewniam, że energia i czas spędzony z nami, szybko zaowocują lepszymi wynikami. Zapraszam!” – Piotr Skopowski

Już od dziś można zapisywać się na majowy termin Warsztatów Windykacyjnych, które zawierają wybrane, najważniejsze elementy z obu płaszczyzn.
Zapraszamy!