21 września 2015

Studia podyplomowe

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na studia podyplomowe z windykacji organizowane przez Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Pomysłodawcą i współautorem kierunku jest Piotr Skopowski – CEO CKW FLOW.

Taki kierunek studiów podyplomowych w najlepszej polskiej uczelni psychologicznej jest zwieńczeniem naszych wieloletnich starań o możliwość zorganizowania atmosfery i płaszczyzny do nauki, która w 100% pozwoli na zrozumienie podłoża i mechanizmów zadłużania się. Po wielu latach współpracy przy tworzeniu studiów podyplomowych z windykacji w Wyższych Szkołach Bankowych, podjęliśmy działania zmierzające do uruchomienia takiego profilu w oparciu o najwyższej klasy kadrę z obszarów psychologii. Doszliśmy do wniosku, że to właśnie szczegółowa znajomość mechanizmów z tego gruntu pozwala na podniesienie kompetencji w dziedzinie kontaktów pomiędzy wierzycielem, a dłużnikami.

Wszystkich zainteresowanych tą formą kształcenia zapraszamy bezpośrednio do kontaktu z Uniwersytetem SWPS.
Studia odbywają się we Wrocławiu i w Warszawie.


Zapraszam serdecznie.

To jedyny kierunek studiów z windykacji w Polsce, który kładzie przede wszystkim nacisk na mechanizmy z gruntu psychologii.

Do zobaczenia.

Piotr Skopowski
CEO CKW Flow