4 lutego 2015

Telewindykacja ☎️ – szkolenia i warsztaty.

telewindykacja szkolenia

Realizujemy szkolenia i warsztaty zamknięte ze skutecznych technik prowadzenia negocjacji telefonicznych z dłużnikami.

Wypracowaliśmy zestaw najskuteczniejszych narzędzi i technik negocjacyjnych w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w windykacji. Wszystkie nasze projekty szkoleniowe związane z negocjacjami windykacyjnymi prowadzone są przez doświadczonych praktyków windykacji. Poruszane zagadnienia zostały wcześniej przebadane i zweryfikowane na gruncie wierzyciel-dłużnik.

Nasze intensywne warsztaty z negocjacji windykacyjnych budujemy zgodnie z metodologią FLOW GAME CENTER.

Konstruujemy szkolenia zamknięte z telewindykacji dla wszystkich klientów, którzy realizują czynności windykacji telefonicznej niezależnie od rodzaju należności i branży. Posiadamy autorskie i sprawdzone narzędzia i strategie dla wszystkich grup dłużników i rodzajów wierzytelności. Każde nasze szkolenie zamknięte jest indywidualnie projektowane z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klienta. Każde nasze szkolenie składa się przede wszystkim z intensywnych treningów.

Zaawansowane warsztaty negocjacyjne.
Dla zaawansowanych negocjatorów telefonicznych proponujemy intensywne warsztaty z zaawansowanej perswazji windykacyjnej. Nasze warsztaty pozwalają na poznanie najnowszych badań i odkryć z obszarów psychologii dłużników oraz skutecznego wywierania wpływu i perswazji.

Warsztaty organizowane są w formie pracy grupowej realizowanej poprzez ćwiczenia i panele symulacyjne. Trenerzy prowadzący warsztaty to najwyżej ocenieni specjaliści z obszarów negocjacji, którzy posiadają wieloletnią praktykę windykacyjną. Każdy warsztat konstruowany jest indywidualnie z uwzględnieniem specyfiki i potrzeb klienta zainteresowanego projektem.

Co nas wyróżnia?

  • Warsztaty oparte na grwalizacji zgodnie z metodologią FLOW GAME CENTER.
  • Trenerzy są praktykami windykacji z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu należności,
  • Telewindykacja to nasza pasja, przeszkoliliśmy tysiące osób z tej materii,
  • Wszystkie nasze projekty realizowane są w oparciu o aktualne przepisy prawa normujące proces dochodzenia należności,
  • Trenerzy posiadają międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie prowadzonej działalności,
  • Autor projektów szkoleniowych i główny trener CKW Flow był pomysłodawcą pierwszego w Polsce kierunku studiów podyplomowych z windykacji w Wyższych Szkołach Bankowych oraz wieloletnim wykładowcą WSB przedmiotów związanych z negocjacjami windykacyjnymi,
  • Jesteśmy pomysłodawcami studiów podyplomowych z windykacji realizowanych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Wrocławiu,
  • Posiadamy doświadczenie budowane od 1997 roku – należności gospodarcze, konsumenckie, bankowe i masowe. Tysiące godzin szkoleniowych i setki projektów.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Trenowanie osób, które realizują telefoniczne negocjacje z dłużnikami jest naszym najważniejszym obszarem szkoleniowym. Mamy ogromne doświadczenie w podnoszeniu umiejętności i kompetencji zespołów call center windykacyjnego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami:
email: kontakt@ckwflow.pl

lub pod nr telefonu 22 354 69 69